پرسش‌های متداول

چطور یادگیری می‌تواند لذت بخش باشد؟

اولین مورد در لذت‌بخش بودن یادگیری، محتوای آموزشی با کیفیت است. بدون داشتن محتوای اموزشی که با توجه زیاد به جزییات و با دقت تولید شده است نمی‌توان از مطالعه آن لذت برد. مورد بعدی خلاصه شدن و مفید بودن حجم دروس و مطالب آموزشی است که با دقت تمام در چطور پرو انجام شده است و شما می‌توانید مطمئن باشید که به ازای هر دقیقه مطالعه ارزش بیشتری نسبت به دروس معمولی دریافت خواهید کرد. مورد دیگر امکان اضافه کردن دروس و دوره‌های اموزشی به برنامه یادگیری است. اینگونه است که شما بدون اینکه نگران برنامه ریزی و مطالعه مستمر باشید، تنها با مراجعه به برنامه خود می‌دانید که هر روز چه مطالبی را باید مطالعه کنید.


تفاوت چطور با چطور پرو چیست؟

چطور مجموعه‌ای از مقالات و مطالب آموزشی در زمینه‌های مختلف مانند موفقیت، مدیریت و توسعه فردی است اما چطور پرو مجموعه‌ای از دوره های آموزشی است که شما امکان گذراندن آن‌ها را دارید و عناصر مهم دیگری همچون برنامه یادگیری، وضعیت پیشرفت شما در موضوعات مختلف و بسیاری امکانات دیگر تفاوت چطور پرو و چطور است.


هدف چطور پرو چیست؟

هدف چطور پرو ارایه کردن مجموعه‌های آموزشی به روشی نوین به کاربران است. اینکه کاربران بتوانند محتوای آموزشی با کیفیت را به بهترین شکل استفاده کنند، میزان پیشرفت خود را مشاهده کنند، به صورت برنامه‌ریزی شده پیش بروند و از این آموزش لذت ببرند. چطور پرو به جز این اهداف هدف مهم دیگری هم دارد و آن بهبود مداوم و افزایش امکانات در تمام ابعاد خود است.


برنامه یادگیری چیست؟

ابزاری است که به شما کمک می‌کند با زحمت کمتری درس‌ها و دوره‌ها را به اتمام برسانید و به طور روزانه بر اساس خواسته‌های شما و دوره‌هایی که به برنامه خود اضافه کرده‌اید، یک به یک درس‌ها را برای شما به طور خودکار ارسال کند تا شما قدم به قدم به سمت اتمام تمام دوره‌ها بروید.


چه چیزهایی را می‌توان به برنامه یادگیری اضافه کرد؟

شما می‌توانید دوره‌های آموزشی را به برنامه یادگیری خود اضافه کنید. همچنین در نسخه‌های بعدی که خیلی زود در اختیار شما قرار خواهد گرفت شما می‌توانید دسته‌بندی‌ها و آموزش‌های مختلفی را به برنامه یادگیری خود اضافه کنید.


بعد از اضافه کردن یک دوره آموزشی یا یک مهارت به برنامه یادگیری چه اتفاقی می افتد؟

زمانی که شما دوره آموزشی را به برنامه یادگیری خود اضافه کردید، این برنامه به صورت خودکار و روزانه برای شما یک یا دو درس از این دوره آموزشی را ارسال خواهد کرد. در بخش تنظیمات برنامه یادگیری می‌توانید موارد مختلفی را تغییر دهید تا این ارسال درس بر اساس وقت و نیاز شما صورت گیرد.


آیا اتمام دوره‌ها مدرک خواهد داشت؟

بله. نه تنها اتمام دوره بلکه تمامی کارهایی که در چطور پرو انجام می‌دهید امتیاز و تجربه در اکانت شما خواهد داشت و در آینده مشوق‌های بسیاری برای افرادی که فعالیت بیشتری در این سیستم دارند وجود خواهد داشت. همچنین پیشرفت شما در مهارت‌های مختلف و در دوره‌های آموزشی بج و نشان‌هایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.


در چه دستگاه‌هایی چطور پرو قابل استفاده است؟

این سیستم بر پایه وب ساخته شده است و شما می‌توانید از هر دستگاهی که می‌تواند به وب متصل شود از تلویزیون هوشمند گرفته تا کامپیوتر و موبایل از این سیستم استفاده کنید.


پیشرفت من در چطور پرو چطور سنجیده می‌شود؟

شما بعد از خواندن مقاله یا درس یا ویدیو آموزشی دکمه «مطلب را خواندم» را کلیک می‌کنید و این به سیستم ما این پیام را می‌دهد که شما این درس را به اتمام رسانده‌اید. سیستم نیز بر اساس ارزش و تجربه آن درس پیشرفت شما را در بخش‌های مختلف لحاظ خواهد کرد. قاعدتا در آینده سیاست‌های اندازه‌گیری پیشرفت بروزرسانی خواهد شد و مواردی چون محدودیت زمانی یا تست‌های کوچک به این روند اضافه خواهد شد.


در چه زمینه‌هایی آموزش وجود دارد؟

چطور پرو همیشه در حال افزودن مباحث و دوره‌های آموزشی جدید به سیستم آموزشی خود خواهد بود. اما در حال حاضر مباحث مدیریتی، توسعه فردی، روانشناسی و موفقیت بخش اصلی اموزش‌های چطور پرو است.


آیا می‌توان در تولید محتوای آموزشی و برگزاری دوره همکاری کرد؟

صد در صد شما می‌توانید در چطور پرو دوره آموزشی خود را قرار دهید. اما این کار با همکاری تیم چطور پرو خواهد بود تا دوره آموزشی شما به طور کامل با استانداردهای چطور پرو هماهنگ باشد.


چطور پرو برای چه کسانی مناسب است؟

برای همه. هر کسی که دوست دارد از نظر شخصیتی و موفقیت کاری یا تحصیلی یا موفقیت در زندگی شخصی به رشد و تعالی برسد می‌تواند از دوره‌های آموزشی ما استفاده کند. هیچ محدودیت سنی یا جنسیتی وجود ندارد.


چگونه می‌توان قسمت‌های مهم یک متن را ثبت کرد؟

چطور پرو این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید هر بخش از یک مطلب را که به نظرتان حاوی نکاتی مهم و قابل تاملی است انتخاب کرده، آن را به صورت Highlight علامت زده، در مورد آن بخش خاص، نظر دهید، سوال بپرسید، انتقاد کنید و یا نظر سایر خوانندگان را جویا شوید و با یکدیگر بحث کنید. فقط کافی است تا با استفاده از ماوس، پاراگراف مورد نظرتان را انتخاب کرده و روی علامت نظر دادن و یا Highlight کلیک کنید.


دوره‌های برگزیده